POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 169658

Start

Szklarska Poręba nie należy może do największych miast w województwie Dolnośląskim, jest jednak znacznym skupiskiem ludności znajdującym się bezpośrednio przy granicy z Niemcami oraz położonym wśród malowniczych Karkonoszy oraz Gór Izerskich. Górski krajobraz sprawia, że co roku Szklarką Porębę odwiedzają rzesze turystów i sympatycy pieszych wycieczek na łonie natury. Wszyscy oni, podczas swojego krótszego lub dłuższego pobytu
więcej na temat: Gdzie przenocować w Szklarskiej Porębie?
Zapraszamy na wypoczynek letni i zimowy, konferencje, sympozja, szkolenia do całorocznego, czteropiętrowego obiektu gotowego przyjąć do 110 osób. Oferujemy 2-, 3-osobowe pokoje z łazienkami,TV, telefonami oraz balkonami, z których podziwiać można rozległą przepiękną panoramę Karkonoszy. Do dyspozycji gości jadalnia, sala konferencyjna (na 110 osób, wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny, Internet).


Nasza smaczna kuchnia doda Państwu siły na górskie eskapady oraz pomoże przy koncentracji i uprzyjemni każdą konferencję, szkolenie czy spotkanie.
Na terenie ośrodka parking.

Atrakcyjne położenie ośrodka "Radość" – w jednej z najpiękniejszych sudeckich miejscowości Szklarskiej Porębie umożliwia:
- uprawienie sportów zimowych (400 m - wyciąg orczykowy, 3 km - dwuodcinkowy wyciąg krzesełkowy na Szrenicę ) i letnich (kilometry tras rowerowych przebiegających przez obszar miasta, Karkonosze i Góry Izerskie),
- pełny relaks i odnowę biologiczną (m.in. w odległości 200 m Centrum Rehabilitacji z krytym basenem, kręgielnią, bilardem, siłownią, sauną, kortami tenisowymi)
- turystykę krajoznawczą (100 km szlaków górskich i tras spacerowych wokół miasta: szczyt Szrenica, wodospady: Kamieńczyk i Szklarska, Zakręt Śmierci, ruiny zamku Chojnik w Sobieszowie, Park Zdrojowy w Cieplicach Śl, Uzdrowisko Świeradów Zdrój, Zamek Czocha w Leśnej, przejście graniczne z Czechami – 10 km, Praga – 130 km, Drezno – 170 km.

PKP

ODLEGŁOSC OD PKP  do RADOŚCI  - 200 METRÓWBasen: 200 m
 

 DINOPARK: 50m
www.dinopark.com.pl
ZAPRASZAMY

Slideshow Image 1